Syntol - esimene tõhus probiootikum võitluses pärmseenega

02.08.2016
Syntol - esimene tõhus probiootikum võitluses pärmseenega

Arthur Andrew Medical poolt välja töötatud preparaat koosneb prebiootikumidest ja probitoorikumidest, millele on lisatud ensüüme. Syntoli näol on tegemist esimese ja ainukese õrna kuid tõhusa organismi kandidoosist puhastava vahendiga.

Syntol AMD on tõhus kombinatsioon koostoimivatest probiootikumidest ja prebiootikumidest, mis loovad üheskoos ebasoodsad tingimused pärmseene ja kahjulike bakterite elutegevuseks organismis. Lisaks sisaldab Syntol AMD ensüümi, mis on võimeline kõrvaldama surnud pärmseene rakud, halvad bakterid ja toksiinid organismist ilma ebameeldivate kõrvalmõjudeta, mis organismi puhastamise käigus kaasneda võivad.

Syntol AMD koostises on 13.6 miljardit koostoimivat kasulikku bakterit. Üks Syntol AMD koostises oleva bakteri tüvedest on tõhus Bacillus subtilis – spoore moodustav bakter (spoorid kujutavad endast tillukesi kapsleid, milles bakter võib eluvõime säilitada aastate kestel, taludes hästi nii kuivamist kui ka suurt kuumust ja desinfektsioonivahendeid). Bakterite transport ja säilimine spoorides on töökindel meetod, mille abil on võimalik viia tasakaalus mikrofloora soolestikku ka selleks ebasoodsamates tingimustes. Nimelt on enamik bakteritest tundlikud mistahes happele ja temperatuuri muutusele, aga spoorid on võimelised taluma ka happelist keskkonda ja suuremat temperatuuri vahemikku. Need omadused suurendavad tõenäosust, et probiootikumi tüvi suudab seedesüsteemis ellu jääda, seal areneda ja viia sealne mikrofloora tasakaalu.

Lisaks uurisid Syntol AMD väljatöötanud teadlased ensüüme, mis arenevad surnud pärmseene raku pinnal. Teadlased reprodutseerisid laboris sarnased ensüümid ning lisasid need Syntol AMD koostisesse. Nimetatud ensüümid seovad end surevate pärmseene rakkudega ja lahustavad ning seedivad surnud rakud ära. Ensüümne pärmseene rakkude lahustamine aitab kehal loomulikul moel vabaneda toksilisest pärmseenest enne, kui see jõuab lagunema hakata ja vabastada selle käigus kemikaale nagu metanaal ehk formaldehüüd, mis on tuntud ebameeldivate detoksifikatsiooni (ingl detox) sümptomite (nt peavalu, lihasvalu, nõrkus) põhjustajana.

Syntol AMD sisaldab ka prebiootikume. Prebiootikum on vees lahustuv kiudaine, mis stimuleerib terve ja tasakaalus mikrofloora arengut ja tegevust. Täpsemalt sisaldab Syntol AMD isomalto oligosahhariid (IMO) tüüpi prebiootikumi. IMO on sertifitseeritud orgaaniline prebiootikum, mis on täielikult immuunne seedetegevuse suhtes. IMO on võimeline läbima terve seedesüsteemi ja jõudma soolestikku, et luua seal soodne keskkond probiootikumide elutsemiseks. Paljud prebiootikumid võivad organismis põhjustada ebameeldivusi nagu gaasid ja puhitus, kuid IMO puhul on sellised ebameeldivad kõrvalmõjud võrreldes teiste prebiootikumidega (nt inuliin ja fruktooligosahhariid) siiski oluliselt väiksemad.

Syntol AMD koostis on vastavalt American Vegetarian Association juhistele vegetaarne ja veganlik. Syntol AMD ei sisalda kunstlikke säilitusaineid ega lõhna- ja maitseaineid. Syntol AMD on gluteeni- ja laktoosivaba.

Milleks Syntol'it võtta?

- Päevane probiootikumi doos

- Soolestiku mikrofloora tasakaalu säilitamiseks

- Immunsüsteemi toetamiseks

- Soolestiku puhastamiseks/seedetöö toetamiseks

- "Leaky gut" ehk lekkiva soole sündroom

- Ärritunud soole sündroom

 

 
 Allikas: https://www.arthurandrew.com/products/syntol