Leevenda seedeprobleeme kõigest ühe Devigest ADS kapsliga

21.05.2017
Leevenda seedeprobleeme kõigest ühe Devigest ADS kapsliga

Korras seedimine on hea tervise eelduseks. Kui loomulikud seedeprotsessid on häirunud, ei toimi ka muud organismi isereguleerivad süsteemid korrapäraselt. Devigest ADS (Advanced Digestive Support) pole mõeldud ainuüksi seedeprotsessi toetamiseks, vaid omab ka muid kasulikke funktsioone. Sageli ei pööra me piisavalt tähelepanu seedeensüümide puudulikkusele kehas, mis võib põhjustada kõhugaase, puhitust ning teisi seedehäirele omaseid ebameeldivusi. Kui meie keha suudab seedida ja omandada toitaineid korrapäraselt, siis on meil ka küllaldaselt energiat ja vajalikke aineid, et toetada lugematul arvul teisi protsesse, mis omakorda on väga olulised keha terveks funktsioneerimiseks. Kõrgkvaliteetseid seedeensüüme sisaldava Devigest ADS kasutamine toidulisandina võib olla just see, mis tagab sulle hea enesetunde.

Devigesti peetakse tõhusamaks kui teisi sarnaseid tooteid. Vaid ühe kapsli kasutamine toidukorra ajal on abiks ka kõige raskesti seeditavama toidu seedimisel. Devigest aitab muuhulgas vähendada ka toidutalumatust. Devigest sisaldab peptidaasi (500 ühikut aktiivset DPP-VI ühes annuses) - ensüümi mis lõhustab peptiide aminohapeteks. Mitmed preparaadid on hakanud seda suurepärast ensüümi kasutama, kuid harva on see lisatud laia spektriliste preparaatide koostisesse, mistõttu osutuvad nii mõnedki toidulisandid ebatõhusaks. Devigest on laia spektriga preparaat, mistõttu pole tarvis samaaegselt kasutada teisi seedeensüüme sisaldavaid toidulisandeid.

Devigest sisaldab ka alfa-galaktosidaasi, mis on väga populaarse toote Beano aktiivne koostiosa (alfa-galaktosidaas soodustab aedvilja- ja teraviljatoodetes sisalduvate seedimatute süsivesikute lõhustamist seedekulglas). Meie kehas ei leidu piisavalt ensüüme, mis on vasutavad teatud süsivesikute lõhustamisel peensooles. Selle tulemusena võib mittetäielikult seeditud toit sattuda jämesoolde ja seal asuvad bakterid seda lõhustama, põhjustades suurel hulgal gaase, mille tagajärjeks võib olla kõhupuhitus ja ebamugavustunne kõhus. Võrreldes teiste seedimist soodusatvate toodetega aitab alfa-galaktosidaas säilitada normaalse, puhituste vaba seedimise. See ensüüm lõhustab puhitust tekitavates toitutes leiduvad süsivesikud hõlpsalt seediatvateks suhkruteks.

Laktoosi talumatuse korral esinevad seedeprobleemid on sarnased eelpool mainituga. Sellisel juhul tekivad probleemid piimatoodete (piima, juustu, jäätis, jogurti, hapukoor jne.) tarvitamisel, põhjuseks võimetus lõhustada piimatoodetes esinevaid laktoosisuhkruid. Inimestel, kellel esineb laktoosi talumatus kogevad tavaliselt kõhupuhitust, kõhugaase, krampe ja kõhulahtisust, mis võivad esineda sõltuvalt inimesest 30 minutit kuni 2 tundi peale piimatoodetete tarvitamist. Võrreldes teiste toodetega sisaldab Devigesti üks annus neli korda enam laktaasi - ensüümi, mis on vajalik laktoosi lõhustamiseks. Nüüd saavad ka need, kel on laktoosi talumatus nautida piimatooteid ilma seedeporbleemidest tingitud stressita.

*Beano on registreeritud Prestige Brands Inc. kaubamärk.