Syntol Kids (30 pakikest)

Hind: 24,90 € 17,43 €
Tootekood:  SY
Kaubamärk: 
Laoseis:  0
Tarneaeg:  7-14 päeva

Syntol Kids – meeldiva maitsega probiootikum, mis toetab laste immuunsüsteemi ja vähendab seedimisprobleeme

Kasvades ja arenedes tuleb lastel sageli silmitsi seista toitumis-ja keskkonnamuutustega ning samal ajal võidelda ka kõikvõimalike pisikutega. Keskkonnamuutustega näiteks lasteaeda või kooli minekuga kaasnevad paratamatult uued väljakutsed noore areneva organismi immuunsüsteemile. Lisaks võivad toitumis-ja keskkonnamuutused viia lapse seedetrakti stressiseisundisse.

Nii nagu täiskasvanutel esineb ka suurem osa lapse immuunsuse eest hoolitsevaid baktereid soolestikus või maos. Soolestikus, mida sageli peetakse ainult vastutavaks seedimise eest, peidab endas 70 protsenti ulatuses immuunsüsteemi moodustavat rakku. Samuti paikneb soolestikus organismi mikrofloora - kasulike ja mittekasulike bakterite kogum, mis moodustab seedekulgla ökosüsteemi. Tasakaalustatud soolestiku mikrofloora aitab toetada toidu õiget lagunemist, toitainete imendumist ja toimib vereringe filtrina. Ilma tasakaalustatud soolestiku mikrofloorata võivad lapsed kannatada järgmiste sümptomite käes:

• Seedeprobleemid;

• Kõhukinnisus/-lahtisus;

• Immuunsüsteemi nõrkus.

Hea uudis on see, et ka laste seedesüsteemi tugevdamiseks ja toetamiseks on välja töötatud toimiv lahendus – Syntol Kids. See on teaduslikult kombineeritud kooslus probiootikumidest, prebiootikumidest ja vitamiinidest. Syntol Kids aitab  tagada laste aga ka noorte immuunsüsteemi ja seedesüsteemi kaitse keskkonna kahjulike mõjude eest.

Toote info

Syntol Kids on marjamaitseline probiootikum mis lahustub suus koheselt. See sisaldab 3 miljardit kolooniaid moodustavat ühikut (CFUs) probiootilist bakterit ühe annuse kohta. Üks bakteri tüvedest on võimekas ja laialdaselt uuritud L. rhamnosus GG. Syntol Kids sisaldab muuhulgas immuunsust toetavat C vitamiini ja D3 vitamiini, samuti prebiootikume toetada ja tasakaalustada lapse seedetrakti mikrofloorat.

Kliinilised uuringud näitavad, et L. rhamnosus GG mõjutab positiivselt keha loomulikku immuunsüsteemi vastupanuvõimet ja parandab seedimise efektiivsust. L. rhamnosus GG parandab seedetrakti limaskesta ja kaitseb seda kokkupuutel erinevate pisikute ja haiguse tekitajatega.

Toode sisaldab:

L. rhamnosus GG

Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) on maailmas enim uuritud piimhappebakter, mille inimese tervist soodsalt mõjutavaid omadusi on tõestatud tänaseks rohkem kui 260 kliinilises uuringus. LGG kõige tähtsam omadus on inimese immuunsüsteemi tõhustamine, mistõttu LGG aitab ennetada hingamisteede haigusi, hambakaariese tekke riski, ära hoida seedetraktiinfektsioone ja soodustada kiiremat paranemist seedetrakti infektsioonidest. LGG vähendab riski haigestuda allergiahaigustesse ning soodustab juba väljendunud atoopilise nahapõletiku kiiremat leevenemist.

B. lactis BL-04

Bifidobacterium lactis on väga võimas ja üks enim uuritud bakteritüvesid. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et B.lactis suurendab immuunsust, parandab seedimist ja võib alandada isegi kolesteroolitaset. B.animalis/lactis baktereid elab soolestikus ja käärsooles suurel hulgal. Üldiselt on B.lactise ülesanne lagundada keha jääkaineid ja abistada oganismil erinevate vitamiinide ja mineraalide imendumisel.

Vitamin C

C-vitamiin on oluline antioksüdant mis samuti toetab inimese immuunsüsteemi. On üldteada fakt, et C-vitamiini puudus suurendab külmetushaiguste sagedust ning kestust, seega C  vitamiini igapäevane kasutamine aitab tagada immuunsüsteemi optimaalse toimimise.

Vitamin D3

D3-vitamiini toodab inimkeha päikese abil. D3-vitamiin mängib olulist rolli arvukate kehaliste funktsioonide toimimisel. On tõestatud, et D3-vitamiin tugevdab lapse immuunsust, samuti aitab kaasa luustiku tervisele ja laste aju arenemisele.

Fruktooligosahhariidid (FOS, prebiootikum)

FOS on looduslik kiudaine, mis toodab madala kalorsusega ja kergesti lahustuvat  prebiootilist kiudainet inimese seedesüsteemi toetamiseks. Kui FOS siseneb jämesoolde, kääritavad seal loomupäraselt esinevad bakterid FOS-i luues soodsa kasvupinnase uute bakterite arenguks. Kliiniliselt on tõestatud, et seedetraktist pärinevate bakterite arv suureneb kirjeldatud protsessi tulemusel oluliselt.

Manustamine:

Parimate tulemuste saavutamiseks tühjenda terve pakike keele all – meeldiva maitsega pulber lahustub vähimagi vaevata koheselt.

MIKROFLOORA TASAKAALU SÄILITAMINE: 1 pakike päevas

SUURENENUD VAJADUS (nt antibiootikumi kuuri ajal): 1 pakike toidukordade vahel, 2 korda päevas.

*Syntol Kids ei sisalda suhkrut, gluteeni ega soja. Samuti ei sisalda see pähklijääke, muna, koorikloomi ning on vegan-sõbralik.

Sarnased tooted