Syntol AMD 360 kapslit

Hind: 129,99 €
Tootekood:  SY
Kaubamärk: 
Laoseis:  0
Tarneaeg:  7-14 päeva

Syntol AMD (Advanced Microflora Delivery) on kombinatsioon probiootikumidest, prebiootikumidest ja ensüümidest, mis on moodustavad koos eriti tõhusa relva võitluses pärmseenega.

 

Syntoli koostises on 13.6 miljardit koostoimivat bakterit. Üks bakteri tüvedest on tõhus Bacillus subtilis – spoore moodustav bakter. Spoori idanemine on töökindel meetod, mille abil on võimalik viia terve mikrofloora soolestikku ka selleks ebasoodsamates tingimustes. Enamik bakteritest on tundlikud mistahes happele, aga spoorid on võimelised taluma ka happelist keskkonda ja suuremat temperatuuri vahemikku. Need omadused suurendavad tõenäosust, et probiootikumi tüvi suudab jõuda soolestikku, seal ellu jääda ja viia sealne mikrofloora tasakaalu.

Syntoli väljatöötanud teadlased uurisid ensüüme, mis arenevad surnud pärmseene raku pinnal laboratoorsetes tingimustes. Seejärel reprodutseeriti sarnased ensüümid, kontsentreeriti ja lisati Syntoli koostisesse. Kõnesolevad ensüümid seovad end surevate pärmseene rakkudega ja lahustavad ning seedivad surnud bakteri rakud. Ensüümne pärmseene rakkude lõhustamine aitab kehal loomulikul moel vabaneda toksilisest pärmseenest enne, kui see jõuab käärima hakata ja vabastada selle käigus kemikaale nagu metanaal ehk formaldehüüd, mis on tuntud ebameeldivate detoksifikatsiooni (ehk organismi puhastumise) sümptomite (nt peavalu, lihasvalu, nõrkus) põhjustajana.

Prebiootikum on lahustuv süsivesik, mis stimuleerib terve mikrofloora arengut ja tegevust. Syntol sisaldab isomalto oligosahhariide (IMO). IMO on sertifitseeritd orgaaniline prebiootikum mis on täielikult immuunne seedetegevuse suhtes. IMO on võimeline läbima terve seedesüsteemi ja jõudma soolestikku, et luua seal soodne keskkond probiootikumide kasvamiseks. Paljud prebiootikumid võivad organismis põhjustada ebameeldivusi nagu gaasid ja puhitus, kuid IMO puhul on sellised ebameeldivad kõrvalmõjud võrreldes teiste prebiootikumidega (nt inuliin ja fruktooligosahhariidide) siiski väiksemad.

Manustamine:

Manusta Syntol kapsleid tühja kõhuga ja klaasi veega (200-250 ml). Alusta manustamist 1-2 kapslit päevas ja suurenda kogust 1-2 päeva kaupa kuni saavutad soovitud päevase annuse (vt manustamise skeemi allpool). Suuremad kogused võib jagada päeva peale 2-3 annuseks.

Manustamise skeem:

Tavapärane annus normaalse mikrofloora säilitamiseks: 2-4 kapslit päevas

Suurenenud vajadus: 6 kapslit päevas

Pärmseene sümptomite vähendamiseks: 9-12 kapslit päevas.

Hoiatus:

Ära manusta toodet ilma arsti eelneva nõusolekuta kui sa tarvitad samaaegselt vere hüübimist pärssivaid ravimeid või raseduse või rinnaga toitmise ajal.

Syntoli koostis on vastavalt American Vegetarian Association juhistele vegetaarne ja veganlik.

 

 

Sarnased tooted