Devigest ADS 90 kapslit

Hind: 29,99 €
Tootekood:  DG
Kaubamärk: 
Laoseis:  0
Tarneaeg:  7-14 päeva

Devigest ADS (Advanced Digestive Support) on Arthur Andrew Medical poolt välja töötatud äärmiselt tõhus seedeensüümide segu. Kõigest üks kapsel toidukorra kohta suudab lihtsustada ka kõige tülikamate toiduainete seedimist. Devigest ühendit on muudetud tõhusamaks eesmärgiga leida leevendus piimatoodete ja gluteeni talumatusele ning vähendada seejuures tekkivat puhitust ja kõhugaase.

 

 Leevenda seedeprobleeme kõigest ühe Devigest ADS kapsliga.

Korras seedimine on hea tervise eelduseks. Kui loomulikud seedeprotsessid on häirunud, ei toimi ka muud organismi isereguleerivad süsteemid korrapäraselt. Devigest ADS (Advanced Digestive Support) pole mõeldud ainuüksi seedeprotsessi toetamiseks, kuid omab ka muid parandavaid funktsioone. Sageli ei pööra me piisavalt tähelepanu seedeensüümide puudulikkusele kehas, mis võib põhjustada kõhugaase, puhitust ning teisi seedehäirele omaseid ebameeldivusi. Kui meie keha suudab seedida ja omandada toitaineid korrapäraselt, siis on meil ka küllaldaselt energiat ja vajalikke aineid, et toetada lugematul arvul teisi protsesse, mis omakorda on väga olulised keha terveks funktsioneerimiseks. Kõrgkvaliteetseid seedeensüüme sisaldava Devigest ADS kasutamine toidulisandina võib olla just see, mis tagab sulle hea enesetunde.

Devigesti peetakse tõhusamaks kui teisi sarnaseid tooteid. Vaid ühe kapsli kasutamine toidukorra ajal on abiks ka kõige raskemini seeditava toidu seedimisel. Devigest aitab muuhulgas vähendada ka toidutalumatust. Devigest sisaldab peptidaasi (500 ühikut aktiivset DPP-VI ühes annuses) - ensüümi mis lõhustab peptiide aminohapeteks. Mitmed preparaadid on hakanud seda suurepärast ensüümi kasutama, kuid harva on see lisatud laia spektriliste preparaatide koostisesse, mistõttu osutuvad nii mõnedki neist ebatõhusaks. Devigest on laia spektriga preparaat, mistõttu pole tarvis samaaegselt kasutada teisi seedeensüüme sisaldavaid toidulisandeid.

Devigest sisaldab ka alfa-galaktosidaasi, mis on väga populaarse toote Beano aktiivne koostiosa (alfa-galaktosidaas soodustab aedvilja- ja teraviljatoodetes sisalduvate seedimatute süsivesikute lõhustamist seedekulglas). Meie kehas ei leidu piisavalt ensüüme, mis on vastutavad teatud süsivesikute lõhustamisel peensooles. Selle tulemusena võib mittetäielikult seeditud toit sattuda jämesoolde ja seal asuvad bakterid seda lõhustama põhjustades suurel hulgal gaase, mille tagajärjeks võib olla kõhupuhitus ja ebamugavustunne kõhus. Võrreldes teiste seedimist soodustavate toodetega aitab alfa-galaktosidaas säilitada normaalse, puhituste vaba seedimise. See ensüüm lõhustab süsivesikuid, mida leidub puhitust tekitavate toitutes, hõlpsalt seeditavateks suhkruteks.

Laktoosi talumatuse korral esinevad seedeprobleemid on sarnased eelpool mainituga. Sellisel juhul tekivad probleemid piimatoodete (piima, juustu, jäätis, jogurti, hapukoor jne.) tarvitamisel, mille puhul esineb võimetus lõhustada piimatoodetes esinevaid laktoosisuhkruid. Inimestel, kellel esineb laktoosi talumatus kogevad tavaliselt kõhupuhitust, kõhugaase, krampe ja kõhulahtisust, mis võivad esineda sõltuvalt inimesest 30 minutit kuni 2 tundi peale piimatoodete tarvitamist. Võrreldes teiste toodetega sisaldab Devigesti üks annus nüüd neli korda enam laktaasi - ensüümi, mis on vajalik laktoosi lõhustamiseks. Nüüd saavad ka need, kel on laktoosi talumatus nautida piimatooteid ilma seedeprobleemidest tingitud stressita.

*Beano on registreeritud Prestige Brands Inc. kaubamärk.